Vyberte stránku

Jak nás podpořit?

Je to jednoduché

Opravy hradu, které Spolek pro záchranu hradu Blansko realizuje jsou financovány z dotačních zdrojů. Pro získání dotace je zapotřebí i naše finanční spoluúčast. Také je zapotřebí nakoupit různé vybavení, nebo občerstvení pro dobrovolníky, kteří nám pomáhají při brigádách. Na tyto výdaje se žádné dotace nevztahují. V takových případech jsme odkázání na dobrovolné příspěvky vás návštěvníků hradu.

Od roku 2007, kdy jsme založili Sdružení pro záchranu hradu Blansko (v době vzniku šlo ještě o Sdružení) jsme udělali kus práce. Například zazdění průvalu ve východní hradbě, opravy kaveren, vyzdění parapetní zídky na vyhlídkové plošině a další. Obrovský kus práce nás ještě čeká. Proto vás chceme požádat o váš dobrovolný příspěvek, abychom mohli v této práci i nadále pokračovat.

Nemusí jít jenom o finanční dar. Budeme rádi i za vápno, písek, zahradní vybavení jako hrábě, lopaty, zahradní nůžky, zednické vybavení a další.

V případě, že jste firma a chtěli byste nám darovat větší částku, napište nám na info@hradblansko.cz, abychom se domluvili na detailech a vyřešili darovací smlouvu a formu propagace vaší společnosti.

Vaše příspěvky zasílejte na

číslo účtu: 43-1134810257/0100

Za všechny vaše příspěvky vám moc děkujeme a slibujeme, že všechny peníze budou použity na záchranu a zvelebení zříceniny hradu Blansko.

„Žijeme z toho, co dostaneme, ale život utváříme tím, co dáváme.“ Winston Churchill

Nebo se staňte naším členem

Stát se členem